به سایت شرکت کرج صنعت خوش آمدید.

کرج، جاده قدیم هشتگرد
ایران ، البرز

درآمد پرس کارتن و پلاستیک | کرج صنعت سازنده دستگاه پرس کارتن و حلب | 09123691437

برای شروع شغل پرس ضایعات چقدر سرمایه نیاز است ؟!
4.7
(12)

برای شروع شغل پرس ضایعات چقدر سرمایه نیاز است ؟!

درآمد پرس کارتن و پلاستیک – شرکت کرج صنعت سازنده دستگاه پرس کارتن و پلاستیک – ایجاد شغل یا کسب وکار امروزه از بزرگترین دغدغه در بین افراد می باشد. ما در این مطلب به بررسی شغلی که در بازار ایران به شما کمک میکند که به درآمد خوبی برسید و به شما برای شروع یک فضای کاری با درآمد خوب کمک خواهد کرد می پردازیم.

همیشه لازم نیست برای راه‌اندازی کسب و کار خود به دنبال سرمایه‌گذار باشید، اگر نگاهی به اطراف خود بیندازید کسب و کارهای ارزان هم برای راه اندازی وجود دارند.

امروزه کسب و کارهای پردرآمد زیادی وجود دارند، شاید شما هم بخواهید صاحب یکی از آن‌ها باشید ولی ممکن است بودجه لازم برای راه‌اندازی آن کسب و کار را نداشته باشید. اگر پول زیادی در حساب بانکی خود برای راه اندازی کسب و کار ندارید، زیاد نگران نباشید چون همیشه یک راه برای شما در دنیای کسب و کار وجود دارد. کسب و کارهایی هم هستند که نیاز به سرمایه زیادی ندارند. می‌توانید با کمترین زحمت تبدیل به یک کارآفرین یک کسب و کار شوید!!

صنعت بازیافت صنعت سودآوری است. تولید کاغذ از کاغذ باطله و همچنین تولید کارتن از کارتن باطله و … نیز به دلیلی ارزانی مواد اولیه کسب و کار مناسبی است که ضمن حفاظت از محیط زیست و اشتغال زایی از سود مناسبی نیز برخوردار می شوید. کسانی که سرمایه کافی جهت انجام مراحل کامل بازیافت را ندارند می توانند با انجام برخی از کارهای اولیه بازیافت کار را برای کارخانجات بازیافت آسان نموده و خود نیز کسب درآمد نمایند.

یکی از راه های کسب درآمد در زمینه بازیافت ضایعات انجام پرس ضایعات و کم حجم کردن ضایعاتی مانند کاغذ، کارتن، حلب، گونی، پلاستیک، قوطی رانی، قوطی نوشابه می باشد.

شما در این کسب و کار به یک دستگاه پرس ضایعات و مکانی که در آن ضایعات جمع آوری شده را قرار دهید نیاز دارید. نحوه کار به این گونه می باشد که شما با فشرده سازی و مچاله کردن ضایعات کارتن حجم ضایعات را کم خواهید کرد و آنها را به کارخانجات بازیافت تحویل خواهید داد.

خرید دستگاه پرس کارتن

از مهمترین تجهیزاتی که برای بازیافت کارتن و مقوا نیاز داریم، دستگاه پرس کارتن است. به طوریکه بدون وجود آن، عملاً کار بازیافت بسیار سخت خواهد شد. همانطور که اشاره شد این دستگاه می تواند کارتن را به هم فشرده کرده و حجم فضای اشغال شده توسط ضایعات را کاهش می دهد و حمل و نقل به کارخانجات بازیافت را آسان می نماید که این کارتن ها برای ساخت بسیاری از محصولات مانند کاغذ دیواری، دستمال کاغذی و کاغذ های نو مفید عمل می کند. شرکت کرج صنعت در ارائه و فروش دستگاه پرس کارتن جزء معتبرترین سازندگان و طراحان به روز دستگاه های بازیافت محسوب می شود. جهت خرید تماس حاصل نمایید.

درآمد پرس کارتن
دستگاه پرس کارتن کرج صنعت

4.7 / 5. 12